Spojila ich smola v láske: Nájde nepobozkaná Janka šťastie v náručí samotára Petra?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Neúspech sa zmenil na výhodu. V romantickej relácii Farmár hľadá ženu sa životného partnera pokúšali nájsť piati farmári a jedna farmárka. Kým väčšina z nich si dokázala z nápadníčok vybrať vyhovujúcu ženu, samotár Peter a nepobozkaná Janka to šťastie nemali. Obaja si na svoje statky pozvali ľudí, ktorí by ani zďaleka nemohli ašpirovať na status partnera či partnerky. Večne nespokojná Janka sa týždeň trápila po boku východniara Maroša, ktorý jej evidentne liezol na nervy. Namiesto iskier vášne medzi nimi lietali iskry hnevu a vzájomného nepochopenia. Samotár Peter zas naďabil na takzvané tri grácie, ktoré počas pobytu na jeho statku ani prstom nepohli. Po lenivých ženách k nemu zavítala veselá Češka Janka, ktorá mu vyhovovala po viacerých stránkach. Šťastnému koncu však zabránila vzdialenosť.

Ak ste si mysleli, že ich cesta za láskou už definitívne skončila, mýlili ste sa. Už počas zoznamovacieho večierka si všetci všimli, že práve títo mali k sebe poriadne blízko. Spájajú ich totiž spoločné záujmy, životné hodnoty a ciele. Moderátorka Aneta Parišková preto prišla za Jankou s návrhom, aby skúsila nájsť šťastie v náručí osamelého Petra. „Ja poviem tak, že čo som ho spoznala, tak on hľadá babu, ako som ja. Ja hľadám chlapa, ako je on. Len či je to naozaj tak,“ poznamenala už na prvý pohľad vysmiata Janka.

Ako to celé dopadne? Sledujte reláciu Farmár hľadá ženu už dnes o 22:20 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka