Šokujúce prekvapenie v záhrade zlomilo aj tvrdú Janku: Silná žena takmer omdlela!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Diváci relácie Farmár hľadá ženu si už zvykli, že farmárka Janka je silná a nezlomná žena. O obrovský statok sa stará vo väčšine sama a neštíti sa ani takzvanej chlapskej roboty. Vždy je tvrdá, na všetko má jasný názor a neakceptuje žiadne poklesky ľudí vo svojom okolí. Na to často doplácal jej nápadník Maroš, ktorý sa síce vždy snažil zo všetkých síl, no takmer nikdy sa jeho snaha nestretla s pochopením. Tento raz však „príde“ aj na Janku, ktorá pred kamerami ukáže aj svoju slabšiu ženskú stránku. Spolu s Marošom sa vybrali ku studni nabrať vodu pre vysmädnuté zvieratá. To čo našli vo vysokej tráve, silnú ženu úplne odrovnalo. V hustej burine totiž ležala mŕtva líška v pokročilom štádiu rozkladu. Pohľad na nehybné a páchnuce zviera dal Janke zabrať. „Je tam studňa s vodou, z ktorej bolo treba nanosiť. Zhodou okolností, neviem prečo, sa tá líška rozhodla tam zdochnúť. Bola v dosť pokročilom štádiu rozkladu a príjemne voňala,“ povedala Janka, ktorá z tohto nepríjemného prekvapenia takmer odpadla.

Ostane Maroško na jej farme alebo mu dá definitívne zbohom? To sa dozviete už zajtra v relácii Farmár hľadá ženu o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka