Plánovali si budúcnosť, no prišlo vytriezvenie: Nepobozkaná Janka dala Petrovi košom!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V relácii Farmár hľadá ženu si svoju vysnívanú polovičku hľadali piati farmári a jedna farmárka. Kým väčšina bola na svojej ceste úspešná, samotár Peter a nepobozkaná Janka mali skrátka smolu. Práve tento neúspech v láske a láska k farmárčeniu boli vecami, ktoré ich spojili. Po patáliách zo začiatku relácie si uvedomili, že sú pre seba stvorení a happyend mohol začať. Farmári si hŕkutali ako hrdličky a už si dokonca plánovali spoločnú budúcnosť. Lenže po čase prišlo vytriezvenie. Lepšie povedané, z ošiaľu lásky vytriezvela najmä rázna a nekompromisná Janka, ktorá dala nesmelému farmárovi košom. „Ešte mi nikto nezahral na srdiečko. Viem na čo narážaš a na koho myslíš, ale chcem tomu nechať voľný priebeh. Ja nebudem uzatvárať nejaké rýchle závery, že áno alebo nie. O kamarátstve by sa dalo hovoriť, ale... Je to chlap do koča aj do voza, ale u mňa sa tá iskra zatiaľ nezapaľuje,“ prekvapila Janka.

Ako to napokon dopadne? To sa dozviete vo Veľkom finále relácie Farmár hľadá ženu už v piatok o 22:40 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka