Pamätáte si „tri grácie“ zo začiatku Farmára? Kauza s neobriadenou kravou opäť ožila!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ozvalo sa v nej svedomie? Hľadanie životnej lásky v rámci relácie Farmár hľadá ženu sa na statku samotára Petra zo Slatinských Lazov nezačalo práve ružovo. U seba doma privítal tri ženy, ktoré sa mali uchádzať o jeho osamelé a po láske túžiace srdce. Avšak, už krátko po ich príchode to vyzeralo tak, že ho chcú skôr vydesiť ako zbaliť. Mestským dievčatám totiž v Petrovom skromnom príbytku všetko prekážalo. Nespravili však nič preto, aby situáciu zmenili. Práve naopak. Ich zlosť si vtedy odskákala chuderka krava. Rozzúrené ženy nechali zviera celý deň na prudkom slnku bez hltu vody. Okrem toho nesplnili ani ostatné úlohy, ktoré im farmár pripravil. Keď sa vrátil domov, nemali v sebe ani toľko chochmesu, že by sa mu aspoň ospravedlnili. Namiesto toho mlčali, čím si definitívne podpísali svoj ortieľ. Peter ich nekompromisne poslal kade ľahšie.

Lucia plac

Zdroj: Lucia svoj bezcitný čin trpko oľutovala.

Napriek tomu, že sa kauza s neobriadenou kravou odohrala už pred niekoľkými mesiacmi, farmár Peter na ňu stále nezabudol. Lenivé nápadníčky mu neustále ležia v žalúdku natoľko, že im ani na meno nevedel prísť. Preto ho poriadne šokovalo, keď na veľké stretnutie farmárov a nápadníčok prišla jedna z „troch grácií“ – svojrázna Lucia. Ešte nečakanejší bol dôvod jej príchodu. „Ja by som sa ti chcela ospravedlniť za tú kravu. To je vec, ktorá ma naozaj a fakt mrzí celý čas. Keby som mohla skôr, tak sa ospravedlním aj skôr,“ povedala zronená Lucia, ktorá sa pred nekompromisným farmárom rozplakala ako malé dieťa. Jej slzy napokon Petra obmäkčili a rozhodol sa, že jej bezcitný čin odpustí.

Ako sa vyvinú vzťahy ďalších farmárov? Sledujte reláciu Farmár hľadá ženu už v piatok o 22:50 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka