Neskutočné! Večne nespokojná Janka pochválila neboráka Maroša: Čím si to zaslúžil?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Fanúšikovia romantickej relácie Farmár hľadá ženu si určite spomínajú na nešťastníka Maroša, ktorý sa zo všetkých síl snažil bojovať o srdce nepobozkanej farmárky Janky. Hoci východniar robil všetko, čo jej na očiach videl (alebo si to aspoň myslel), jeho snaha vždy skončila fiaskom. Janka mu už pomaly nevedela prísť na meno a rozmýšľala, ako ho čo najrýchlejšie a najšetrnejšie pošle domov. No zdá sa, že zlom v jej vzťahu voči dobrosrdečnému chlapcovi nastal pri balení sena. „Ja hovorím za Maroša, že som spokojná. Aj hrabanie sena, aj nosenie balíkov. Ako, nemôžem na neho nič povedať. Pokiaľ je to manuálna tvrdá robota, on ju spraví. A spraví to dobre, čo je na moje prekvapenie fakt. Možno ho každý bude ľutovať, že to je fakt, že som bola naňho tvrdá, ale u mňa je takáto realita. Jednoducho sa to spratať musí, bez ohľadu na to či sa chodí do roboty,“ povedala vo vzťahoch neskúsená Janka.

Prísna farmárka nešetrila chválami na adresu robotného východniara, ktorý si uvedomuje svoju obrovskú snahu potešiť ju. „Prišiel balíkovač a Janka povedala, že by som zbieral balíky za ním. Aby som ich dával na jednu kopu. Tak som lietal, aby som to stíhal, nie? Lebo som bol sám, tak aby som za ním stíhal chodiť, nie? Bo Janka mu rýchlo nahadzovala a brala po veľa ako dajaký chlap. Bol to menší tréning,“ skonštatoval Maroš.

Sledujte reláciu Farmár hľadá ženu už dnes o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka