Nečakaný zvrat v relácii Farmár hľadá ženu: Z „hry“ dobrovoľne odišla veľká favoritka!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ide do tuhého! Osamelí farmári sa v romantickej relácii Farmár hľadá ženu dostali do bodu, keď na ich statkoch spomedzi všetkých nápadníčok ostala len jediná žena. Výnimkou bol len gazda Marián z Nízkych Tatier, ktorý sa dlho nevedel rozhodnúť, či to skúsi s pojašenou Adrianou alebo so zrelou Renátou. K obom ženám ho niečo ťahalo natoľko, že nevedel dať ani jednej z nich zbohom. Patovú situáciu ale vyriešila jedna z nich. Usmievavá Adriana sa rozhodla reláciu Farmár hľadá ženu opustiť.Je to tu prekrásne a vždy sme tu mali kopec srandy. Tým, že sme ostali len dve dokonca, o to to bolo pre mňa jednoduchšie rozhodovanie. Mohla som si odsledovať, že aký vzťah mám ja s rodičmi a aký ho má Renka. Je pravda, že máme medzi sebou aj veľký vekový rozdiel. Myslím, že bude lepšie, keď ja si zoberiem slnečnicu do zbierky ku kvietkom,“ povedala Adriana.

Adriana

Zdroj: Adriana z relácie Farmár hľadá ženu dobrovoľne odišla.

Kým jej súperke Renáte mohol padnúť kameň zo srdca, farmár Marián ostal v miernom šoku. Hoci sa naďalej usmieval a vtipkoval, nečakaný zvrat mu nebol veľmi príjemný. Trápne ticho, ktoré vzápätí nastalo, prerušila až moderátorka Aneta Parišková. Tá sa snažila situáciu zachrániť vtipným konštatovaním. „Niekedy je to tak, že keď je chlap nerozhodný, udrieme päsťou do stola a rozhodneme za toho chlapa,“ povedala moderátorka. Prečo sa Adriana rozhodla boj o Mariánove srdce dobrovoľne vzdať?

To sa dozviete v relácii Farmár hľadá ženu už dnes o 22:00 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka