Načo so mnou spala? Obvinenie z alkoholizmu a kopačky rozplakali aj tvrdého chlapa!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Diváci televízie JOJ sa minulý týždeň v rámci relácie Farmár hľadá ženu stali svedkami naozaj dramatického momentu. Medzi niekdajšími zamilovanými hrdličkami Petrom a Henrietou vznikol ostrý konflikt, ktorý sa vyhrotil natoľko, že pri nakrúcaní padali ostré slová, nadávky a všade bolo počuť krik. Agresívneho farmára museli dokonca krotiť režisér a moderátorka Aneta Parišková. Hoci sa im podarilo ohrdnutého muža spacifikovať, dlho na jednej sedačke so slobodnou mamičkou neostal. Zo spoločného priestoru odišiel ako veľká voda a jeho jedinou nádejou na upokojenie bola vytúžená cigareta. Po chvíli z neho zlosť a zúrivosť opadli a premenili sa na sebaľútosť a smútok.

Rázny a sebavedomý kovboj sa v priebehu pár sekúnd zmenil na emocionálne rozhodenú kôpku nešťastia, ktorá si sypala popol na hlavu. „Poviem otvorene, je mi do plaču. Ja tú bosorku ľúbim. Toto je celé zlé. Nemala sem dôjsť. Zas sa mi to celé otvorilo. Prečo sa chovala tak, ako sa chovala? O čom to bolo všetko? Načo so mnou spala potom? O čom bol ten romantický víkend? Načo so mnou spala?,“ pýtal sa nešťastný Peter. Kým on sa v priestoroch kaštieľa snažil zmieriť s kopačkami a obvinením z alkoholizmu zo strany milovanej ženy, ona ho pri rozhovore s moderátorkou poslala na liečenie. „Ja nebudem s človekom, ktorého treba prerábať. On má reálne problém. A brutálny! Ja som to videla. On by potreboval liečenie. Nehovorím, že je zlý človek, ale je alkoholik. Lenže on by si musel priznať, že má problém s alkoholom. On si to ani neprizná,“ myslí si Henrieta. Ako sa skončí tento príbeh lásky-nelásky?

Sledujte reláciu Farmár hľadá ženu už dnes o 22:50 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka