Hľadanie lásky na farmách pokračuje: Pripomeňte si, ktoré nápadníčky sú stále v hre!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Romantická relácia Farmár hľadá ženu sa po krátkej pauze opäť vracia na obrazovky televízie JOJ a my sa tak konečne dozvieme, ktorým farmárom sa podarilo nájsť svoju vyvolenú. Skôr než sa tak stane, si pripomeňme, ktoré nápadníčky a nápadníci ostali v hre. Bohatému gazdovi Mariánovi z Nízkych Tatier ostali na statku dve dievčiny – pohodová Češka Renáta a pracovitá Adriana. Kým spočiatku sa zdalo, že z tejto dvojice má navrch práve Adriana, po jej neviazanom monológu o sexe v trojici sa Marián vo vzťahu k nej stiahol a do popredia sa dostala Renáta. Pôžitkár Marián z Lučenca mal v otázke najvhodnejšej nápadníčky pomerne jasno už od začiatku. Už na zoznamovacom večierku mu „počarovala“ mladučká Zuzana, z ktorej nemohol spustiť oči po celý čas. O osudovej láske môžeme hovoriť aj v prípade kovboja Petra z Veľkej Fatry. Nespútaný milovník koní bol od začiatku zamilovaný do tichej Henriety a nič na tom nezmenila ani prehnane aktívna Katarína, ktorá od Petra nie a nie odísť. Kufre si balila niekoľko dní, čím poriadne potrápila jeho trpezlivosť.

Ako medzi dvomi mlynskými kameňmi sa dozaista cítil romantik a bývalý politik Tonko. Po Ruženkinom odchode na jeho statku ostala sexi Lenka a úprimná a robotná Helena. Kým k mladšej nápadníčke ho ťahala krása, dôvtip, šarm a určite aj dobrá postava, na tej staršej oceňoval zmysel pre humor, spoločné záujmy, aktívnosť a triezvy pohľad na svet. Najväčšiu smolu na potenciálnych partnerov mali zatiaľ samotár Peter z Poľanynepobozkaná Janka. K Petrovi na začiatku pricestovali „tri grácie“ Lucia, Lucia a Martina. Hoci z nich bol sprvu očarený, veľmi rýchlo zistil, že pre život na statku nie sú stvorené. Nápadníčkam totiž prekážalo, že Peter žije v neprerobenom dome bez sociálneho zariadenia a bez teplej vody. Práca im taktiež nevoňala a keby lenivosť kvitla, boli by plné kvetov ako májový sad. Peter ich preto po niekoľkých dňoch poslal kade ľahšie. Krátko na to k nemu zavítala plnoštíhla a veselá Janka, ktorej robota nesmrdela, čím si u Petra hneď v úvode získala plusové body. Hlavu v smútku mala zo svojho nápadníka aj nepobozkaná Janka. Východniar Maroš jej nielenže nepadol do oka, ale aj nesplnil základný predpoklad na status jej partnera – mať ruky do roboty. Hoci mladý muž vždy všetko myslel dobre, jeho úmysly sa akosi minuli účinkom.

Ako dopadne hľadanie lásky na šiestich slovenských statkoch? To sa dozviete v relácii Farmár hľadá ženu už v piatok o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka