Farmár hľadá ženu sa opäť vracia na JOJku: Ako sa vyvinuli vzťahy našich farmárov?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Relácia Farmár hľadá ženu bola na JOJke počas minuloročnej jesene neoddeliteľnou súčasťou vysielacej štruktúry. Pred kamerami sa pokúšali nájsť lásku svojho života bohatý gazda Marián z Nízkych Tatier, pôžitkár Marián z Lučenca, samotár Peter z Poľany, kovboj Peter z Veľkej Fatry, romantik a bývalý politik Tonko a nepobozkaná Janka. V priebehu niekoľkých týždňov sme sa stali svedkami osudových stretnutí, ale aj nie práve najšťastnejších spojení. V momente, keď sa vzťahy našich farmárov a farmárky začali formovať alebo práve naopak, šli od deviatich k piatim, rozhodli sme sa nechať im na istý čas voľnosť bez prítomnosti kamier. V pokoji sa tak mohli rozhodnúť, či adeptky na ideálnu partnerku sú naozaj to pravé orechové. Teraz však nastal čas, aby sme vám ukázali, ktorí farmári naozaj našli svoje šťastie a ktorým ostali oči pre plač.

Sledujte pokračovanie romantickej relácie Farmár hľadá ženu už v piatok o 21:45 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka