Dráma vo Farmárovi: Po kriku a nadávkach situáciu zachraňovali režisér a Parišková!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V romantickej relácii Farmár hľadá ženu patril od začiatku medzi tých najšťastnejších kovboj Peter. Už pri vyberaní potenciálnych partneriek si na základe milých slov našiel lásku svojho života, čo sa mu potvrdilo aj pri osobnom stretnutí. Slobodná mamička Henrieta zrelému farmárovi pomotala hlavu ako školákovi a on sa kvôli nej chcel vzdať aj života na statku. Po čase sa ich vzťah poriadne naštrbil. Hlavným dôvodom bola Petrova náklonnosť k pijatike, čo Henriete poriadne prekážalo. Hoci mu to dala patrične najavo, svoj tieň sa mu nepodarilo prekročiť. Navyše do hry vstúpila exnápadníčka Emília, ktorá medzi nimi vyvolala poriadny konflikt.

Nevraživosť sa medzi Petrom a Henrietou po dlhodobom odlúčení vyostrila až natoľko, že pri nakrúcaní padali ostré nadávky a všade bolo počuť len farmárov krik. Dramatická situácia vyvrcholila, keď svoj výstup „okorenil“ agresívnym odchodom. Urýchlene zasiahla moderátorka Aneta Parišková, ktorá sa nasrdeného Petra snažila zadržať. No rozzúrený farmár na jej slová príliš nedal. Spacifikovali ho až slová režiséra. Ako táto dráma dopadne?

Sledujte reláciu Farmár hľadá ženu už dnes o 22:30 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka